Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Regionu

Pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty" poszukuje:
dynamicznych w działaniu kandydatów do budowy struktury na stanowisko:

Region: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
Wynagrodzenie: 2 - 8 tys. Zł

Opis stanowiska:
Rekrutacja Fundraiserów
Nadzór i organizacja pracy zespołu Fundraiserów
Dbanie o komunikację, motywację i rozwój podległych Fundraiserów
Monitorowanie jakości i zakresu pracy Fundraiserów
Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów
Promocja idei wolontariatu

Wymagania:
Wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe
Doświadczenie zawodowe w sprzedaży i zarządzaniu zespołem
Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i społecznych &#8211; w tym łatwość nawiązywania i budowania kontaktów
Wysokie nastawienie na cel i koncentracja na zadaniu
Posiadanie postawy osobistego zaangażowania i poczucie odpowiedzialności
Postawa silnej motywacji i inicjatywy
Mobilność, dyspozycyjność, gotowość pracy w nietypowych godzinach
Znajomość obsługi urządzeń informatycznych
Posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
ciekawą i pełną wyzwań pracę
nienormowany czas pracy
szacunek do wykonywanej pracy
opiekę i wsparcie Fundacji
szkolenia
wynagrodzenie prowizyjne (2000zł &#8211; 8000 zł brutto).

CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres: rekrutacja@pomozity.org (telefon kontaktowy: 881 648 648)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Maj, 2016  15:40

Identyfikator: 583444

Wyświetleń: 2515