Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant marki BMW

Olsztyn

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko
KONSULTANT MARKI BMW.

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie danych do systemu,
- aktualizacja baz danych,
- wysyłka katalogów i materiałów promocyjnych,
- obsługa połączeń wychodzących i przychodzących.

Oczekujemy:
-prawa jazdy kategorii B,
- doświadczenia w obsłudze klienta min. 6 mies. (telefonicznej lub bezpośredniej),
- znajomości branży motoryzacyjnej,
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godz. 8-20,
- dokładności i cierpliwości,
- znajomości języka angielskiego (poziom B1).

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- bonusy za jakość pracy,
- umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy, potem- umowę o pracę,
- pracę w miłej atmosferze,
- pakiet profesjonalnych szkoleń,
- możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania aplikacji
na adres e-mail: marta.siemiatkowska@grupaprogres.pl/ z dopiskiem BMW
lub osobiście w naszym biurze w Olsztynie przy Placu Jana Pawła II 4 (III piętro).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferta Pracy Tymczasowej.
Art. 19 g ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zmian).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 09 Czerwiec, 2014  13:41

Identyfikator: 509643

Wyświetleń: 2457