Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Apteki

Gmina szczytno

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

KIEROWNIK APTEKI
Miejsce pracy: woj. warmińsko - mazurskie
Nr ref.: KA/05/13/WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Opis stanowiska:

&#8226; Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
&#8226; Nadzór nad dostawami i zamówieniami
&#8226; Analiza terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym
&#8226; Zarządzanie personelem aptecznym (delegowanie zadań i kontrola ich wykonania, wsparcie merytoryczne)
&#8226; Skuteczna realizacja założonych celów sprzedażowych apteki

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
&#8226; Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
&#8226; Znajomość prawa farmaceutycznego
&#8226; Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe apteki
&#8226; Doskonałe umiejętności sprzedażowe
&#8226; Samodzielność i skuteczność w działaniu
&#8226; Dyspozycyjność, obowiązkowość
&#8226; Umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy:

&#8226; Samodzielne stanowisko w stabilnej i nowoczesnej firmie
&#8226; Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#8226; Bogaty system motywacyjny

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres:
marta.fabiszak@ateam.pl/

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy Al. Wojska Polskiego 41/41 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Uprzejmie informujemy iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Maj, 2013  13:42

Identyfikator: 460446

Wyświetleń: 7805