Warmińsko-Mazurskie

Dypolomowana pielęgniarka / pielęgniarz (także bez nostryfikacji)

Monachium

Typ ogłoszenia: Dam Prace

H.I.T. Personaldienstleistungen GmbH
Jesteśmy firmą działającą na rynku niemieckim od 1989 roku. Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem pracy w różnych branżach na terenie Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie w na niemieckich warunkach. Pracownicy zatrudniani przez naszą firmę świadczą pracę w Niemczech w wielu renomowanych przedsiębiorstwach.

Aktualnie dla naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Szukamy pielęgniarki lub pielęgniarza posiadajacego specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa neurologicznego, onkologicznego, chirurgicznego oraz traumatologicznego.

Osoby ze specjalizujące sie w innych dziedzinach, rowniez prosimy o przesylanie swoich aplikacji.
Cały etat

Miejsce pracy: Niemcy, Bayern (Bawaria)

Obowiązki:
- Pielęgnacja i opieka pacjentow
- Monitorowanie
- Podawanie leków
- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki
- Sporzadzanie dokumentacji

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe: magister lub licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B2) &#8211; warunek niezbędny
- Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
- Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu,
- Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie
- Niemiecka umowę o pracę
- Możliwość stalego zatrudnienia przez szpital lub klinikę
- Zakwaterowanie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zwrot kosztów dojazdu do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aktualnego CV języku niemieckim na adres: info.pracuj@ hit-personal.de z dopiskiem &#8220; pielęgniarka/pielęgniarz&#8221; w tytule wiadomości.

Wiecej informacji dotyczacych działalności naszej firmy znajda Panstwo na stronie hit-personal.de

Hit Personaldienstleistungen GmbH
ul. Skłodowskiej-Curie 22
40-058 Katowice
woj. śląskie

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem: (+48) 32 733 00 50.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Marzec, 2014  14:15

Identyfikator: 500885

Wyświetleń: 3166