Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Hotelarskich

Bartoszyce

Hotel Bartis *** zatrudni Specjalistę ds. Sprzedaży Usług Hotelarskich

Opis stanowiska:
- sprzedaż usług hotelowych/SPA, konferencyjnych i gastronomicznych klientom biznesowym i indywidualnym
- analiza potrzeb rynku, kreowanie nowych kanałów dystrybucji
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie , mile widziane wyższe
- doświadczenie w sprzedaży
- umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów i utrzymania pozytywnych relacji z obecnymi klientami hotelu
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku w pełnym wymiarze
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Sierpien, 2013  06:25

Identyfikator: 473795

Wyświetleń: 2779