Warmińsko-Mazurskie

zmień miasto

Sales Manager

Olsztyn

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest jeden z wiodących wytwórców profesjonalnych rozwiązań w druku 3D dla środowiska biznesowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Sales Manager.

Obowiązki:

– Stworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży;
– Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami;
– Prowadzenie działań rozwojowych w zakresie tworzenia i wdrażania nowych produktów i usług;
– Tworzenie i aktualizacja standardów sprzedaży;
– Zarządzanie działem i wpływ na skuteczne działania całej firmy;
– Tworzenie i zarządzanie budżetem działu sprzedaży.
Wymagania:

– Minimum 3-letnie doświadczenie w branży sprzedażowej na stanowisku kierowniczym;
– Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie minimum C1 – warunek konieczny;
– Kreatywność i wysokie umiejętności interpersonalne.;
– Umiejętność sporządzania ofert sprzedażowych;
– Zorientowanie na osiąganie celu;
– Zdolność do pozyskania i przetworzenia szczegółowej wiedzy na temat produktów;
– Umiejętność prowadzenia negocjacji i sprzedaży.
Oferujemy:

– Pracę w branży nowych technologii;
– Możliwość rozwoju swojego potencjału przy globalnych projektach;
– Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej;
– Możliwość odpoczynku w specjalnie wydzielonych strefach.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Pazdziernik, 2016  14:48

Identyfikator: 595170

Wyświetleń: 2807