Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

ZostaŃ OpiekunkĄ Niemieckich SeniorÓw

ZostaŃ OpiekunkĄ Niemieckich SeniorÓw- ŚwiĄteczne Premie, Niemieckie Ubezpieczenie

Centrum Językowe Konik
To Prężnie Działająca Firma, świadcząca Usługi Opiekuńcze I Pielęgniarskie Na Rzecz Klientów Indywidualnych W Niemczech.

W Chwili Obecnej Poszukujemy:

Opiekunki Z Podstawowym I Komunikatywnym JĘzykiem Niemieckim

Miejsce Racy : Niemcy - Różne Rejony
Termin Wyjazdu : Do Uzgodnienia, Na 1,2,3,4 Miesiące , Praca W Systemie Zmianowym

Wynagrodzenie : UzaleŻnione Od Stopnia ZnajomoŚci JĘzyka Niemieckiego I WarunkÓw Pracy ( Od 700&#8364; Do 1400&#8364; ) + Premie ŚwiĄteczne

Poszukujemy:

PaŃ W Wieku Do 65 Lat
Z DoŚwiadczeniem W Opiece
Mile Widziane Prawo Jazdy

Opis Stanowiska

- Sprawowanie Opieki Nad Osobami Starszymi W Domach Prywatnyvh
- Pomoc W Codziennych CzynnoŚciach Min.:kĄpiel, Toaleta
Proste Prace Domowe Min.: SprzĄtanie, Pranie, Gotowanie, Prasowanie
WspÓlne SpĘdzanie Czasu Z Podopiecznym Min.: WspÓlne Spacery, Gry, Zabawy,

Oferujemy Legalne Dwie Formy Zatrudnienia :

Warunki Polskie :

-umowa Zlecenie
- Odprowadzanie SkŁadek
MoŻliwy Fundusz Pracy
CiĄgŁoŚĆ W Zatrudnieniu Po Powrocie Ze Zlecenia Do Polski

Warunki Niemieckie :

- Ubezpieczenie W Niemieckiej Kasie Chorych Dak
- Osoba Nabywa Prawa Jak KaŻdy Obywatel Niemiec
- Po 5 Latach Pracy Pracownikowi PrzysŁuguje Niemiecka Emerytura
- Świadczenia Rodzinne Np. Kindergeld 184u - Na Jedno Dziecko ( ZaŁatwimy Wszystkie FormalnoŚci )
- Pomagamy W Organizowaniu Transportu
- Zwracamy Koszty PodrÓŻy
- Zapewniamy OpiekĘ Koordynatora Na Terenie Niemiec I Polski
- WspÓŁpracujemy Z NajwiĘkszymi Firmami OpiekuŃczymi W Niemczech, Min.: Seniorcare24.de
Codziennie Nowe Niepublikowane Oferty Pracy
DoŁĄcz Do Grona Zadowolonych Opiekunek I OpiekunÓw

Kontakt :
pracadlaopiekunek24.pl/ »
Tel.: ( 58 ) 620 99 96
Tel.: 576 115 628 &#8211; Lub Wyślij Sms O Treści Opieka &#8211; Oddzwonimy

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Pazdziernik, 2016  12:45

Identyfikator: 595156

Wyświetleń: 2087