Warmińsko-Mazurskie

Wir Suchen Ab Sofort Eine Erfahrene Altepflegerin Mit Der Gute Deutschkentnisse!

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do podopiecznej mieszkającej w WOLFSBURGU
(OKOLICE BRUNSZWIKU W DOLNEJ SAKSONII)
Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Podopieczna ma 30 lat, waży 35 kg i mierzy 164 cm.
Jest osobą poruszającą się przy wsparciu drugiej osoby, bądź na wózku.
Cierpi na przykurcze mięśni i ścięgien, choroby skórne, zdarzają się jej problemy trawienne i sporadyczne nietrzymanie moczu.
Podopieczna mieszka z ojcem w domu wielorodzinnym.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem.
Opiekunce przysługują 2-3 godziny czasu wolnego w ciągu dnia.
ZADANIA OPIEKUNKI:
&#8226; pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz zmianie odzieży;
&#8226; pomoc we wstawaniu i przy przenoszeniu na wózek (w razie potrzeby);
&#8226; prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów);
&#8226; towarzyszenie w czasie wizyt u lekarza, wożenie na zabiegi i terapie;
&#8226; dotrzymywanie towarzystwa (w tym spacery z podopieczną).

WYMAGANIA:
&#8226; znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/ bardzo dobrym
&#8226; ukończony 25. r.ż.;
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi ruchowo;
&#8226; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
&#8226; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;
&#8226; prawo jazdy (warunek konieczny).

OFERUJEMY:
&#8226; legalną i pewną pracę w Niemczech;
&#8226; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
&#8226; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ORAZ PREMIE ZA PRAWO JAZDY/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI/ PRZEJŚCIE Z RODZINĄ DO NASZEJ AGENCJI;
&#8226; PREMIUJEMY również regularne wyjazdy- zapytaj o Anielski pakiet premiowy
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
&#8226; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
&#8226; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
&#8226; możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: bozena.szmyla@angelcare24.eu
- zadzwoń na nr +48 733 388 300 lub +48 52 388 67 65;
- wyślij SMS o treści &#8222;OPIEKA&#8221; na nr 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Sierpien, 2016  10:29

Identyfikator: 589786

Wyświetleń: 1732