Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech Operator wiertnicy HDD

Kehl (Niemcy)

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych

Opis stanowiska:

praca w okolicach Kehl (Niemcy)
pełny etat (ok. 180 godzin miesięcznie) + nadgodziny
budowy są na montażu na terenie południowo- zachodnich Niemiec, praca na cały etat od poniedziałku do piątku, dojazd na budowę samochodem firmowym
obsługa wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych
transport wiertnicy samochodem ciężarowym

Wymagania:

obowiązkowa znajomość j. niemieckiego
ukończony zawód Technik ds. robót drogowych lub aktualne doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie drogowym
doświadczenie na stanowisku Operator wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych
mile widziane prawo jazdy kat. C
umiejętność pracy w grupie
wyjazd na dłuższy okres czasu, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne
stawka godzinowa 14-17 euro brutto
diety 24 euro netto/dziennie
miesięczne wynagrodzenie netto ok. 2100 do 2300 euro + nadgodziny
zakwaterowanie zapewnione i na montażu bezpłatne (w weekend dotowane przez pracodawcę)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@esteelo.pl/ lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/08/2016

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Sierpien, 2016  10:28

Identyfikator: 591945

Wyświetleń: 1322