Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech Kierowca CE ciężarówka 12t

Borken (Niemcy)

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca ciężarówki 12 ton

Opis stanowiska:

praca w okolicach Borken, Północna- Westfalia, Niemcy
pełny etat (ok. 210 godzin miesięcznie), bez systemu
transport pojemników ze zużytym olejem, trasy dzienne lub dwudniowe (nocleg w hotelu)
transport/wymiana pustych pojemników i odbiór pojemników ze zużytym olejem od klientów
załadunek i rozładunek ciężarówki
opróżnianie pojemników z oleju i czyszczenie ich
prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

dobra znajomość j. niemieckiego, stała komunikacja z dyspozytorami i z klientami
ważne prawo jazdy kat. CE, kod 95
zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
samodzielność w wykonywaniu pracy
gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne
pracownik otrzyma kompleksowe szkolenie na stanowisku pracy
zarobki miesięczne netto ok. 2000 euro
dzienna dieta netto: 12 i 24 euro
zakwaterowanie opłacane przez pierwsze 2 miesiące przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@esteelo.pl/ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/12/2016

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Sierpien, 2016  10:46

Identyfikator: 591954

Wyświetleń: 1381