Warmińsko-Mazurskie

Praca przy cebulkach tulipanów w Holandii (stabilne godziny, bez języka)

Tychy

Bestenwest Work Sp. z o.o. (13657) dla swojego najlepszego holenderskiego klienta poszukuje osób chętnych do pracy PRZY CEBULKACH KWIATOWYCH w miejscowości Berkhout.
Zakres obowiązków:
- sadzenie i sortowanie cebulek tulipanów
Początek pracy:
- ok. 10 grudnia 2019 do maja 2020 w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego roku zakwaterowanie GRATIS
Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową 9,44&#8364;/h brutto
-stabilną i legalna pracę w oparciu o kontrakt holenderski
-odpłatne zakwaterowanie na terenie Holandii (pokoje dwuosobowe, z aneksem kuchennym i darmowym Wi-fi) oraz ubezpieczenie zdrowotne
-opiekę polskich koordynatorów na miejscu
-organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszych zaufanych przewoźników

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu
- motywacja i zaangażowania w wykonywane obowiązki
- nr BSN mile widziany
- język nie jest wymagany

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Grudzien, 2019  11:19

Identyfikator: 671321

Wyświetleń: 2101