Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię pracownika od zaraz na terenie Szczytna

Szczytno

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukuję pracownika od zaraz na terenie Pisz do jednego z marketów

Obowiązki na stanowisku pracy:
Obsługa kasy fiskalnej oraz przestrzeganie procedury kasowej; obsługa Klientów marketu; dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków; zaangażowanie i uczciwość; odpowiedzialność i chęć do pracy

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej; zapewniamy bezpłatne szkolenie kasjerskie; terminowe wypłaty wynagrodzenia; elastyczne godziny pracy

Złóż swoją aplikację poprzez odpowiadając na ogłoszenie!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Sierpien, 2014  13:02

Identyfikator: 519426

Wyświetleń: 3066