Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca w Ostródzie

Ostróda

Jeśli szukasz pracy opartej na kontakcie z ludźmi, cenisz sobie elastyczny czas pracy, jesteś otwarty na nowe doświadczenia i lubisz pracę w sprzedaży ?
Ta oferta pracy dedykowana jest właśnie Tobie!
Zobacz co możemy Ci zaoferować !

Obowiązki:
Obsługa kasy fiskalnej oraz przestrzeganie procedury kasowej
Obsługa Klientów marketu
Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
Zaangażowanie i uczciwość
Odpowiedzialność i chęć do pracy

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej
Zapewniamy bezpłatne szkolenie kasjerskie
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Regularne wypłaty wynagrodzenia
Elastyczne godziny pracy

Czekamy właśnie na Ciebie ! Dołącz do nas !
Złóż swoją aplikację poprzez odpowiadając na ogłoszenie!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Sierpien, 2014  12:49

Identyfikator: 519422

Wyświetleń: 3637