Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tajemniczy Klient - Audytor

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży badawczej. Nasza oferta bazuje na kompleksowym podejściu do potrzeb badawczych Klienta (zarówno techniki jakościowe, jak i ilościowe, Badania Mystery Shopper, Store Check i inne).

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Tajemniczy Klient &#8211; Audytor

Miejsce pracy: realizujemy projekty na terenie całej Polski (zakres ustalamy indywidualnie wg rejonu zamieszkania i dyspozycyjności)

Zakres obowiązków:
&#8226; dokonanie audytów we wskazanym rejonie,
&#8226; wypełnienie ankiet w wersji papierowej i elektronicznej,
&#8226; realizacja zadań ściśle według poleceń koordynatora badań.

Wymagania:
&#8226; dyspozycyjność czasowa w trakcie trwania projektu.

Szczególnie poszukujemy (nie jest to warunek konieczny):
&#8226; Osób prowadzących własną działalność gospodarczą
&#8226; Posiadających samochód oraz prawo jazdy,
&#8226; Posiadających dyktafon cyfrowy lub mp3 z funkcją dyktafonu,
&#8226; Doświadczonych w pracy jako ankieter/ audytor/ współpracownik firmy badawczej

Dodatkowe informacje:
&#8226; elastyczny czas pracy,
&#8226; umowa o dzieło/ faktura,
&#8226; szkolenie przed projektem.

Osoby zainteresowane prosimy o zalogowanie się na naszą platformę:
hrsys.pl/audytorzy/zapisz
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi osobami.

Więcej o badaniach na stronie mrtec.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez HRtec Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98 zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Wrzesien, 2014  13:53

Identyfikator: 522678

Wyświetleń: 2245