Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel

Mrągowo

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm
na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski. W związku
z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Agentów oraz Menadżerów z terenu całego
kraju.
PRZEDSTAWICIEL
Miejsce pracy: (Mragowo)
Opis stanowiska:
&#8226;
reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
&#8226;
po zdobyciu doświadczenia tworzenie własnej struktury przedstawicieli, prowadzenie rekrutacji,
zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz szkolenia,
&#8226;
dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
&#8226;
wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.
Mile widziane:
&#8226;
doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
&#8226;
możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.),
dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
&#8226;
jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją
działalność i zarobić dodatkowe pieniądze.
&#10004; Rehabilitacja-fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści
&#10004; Motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
&#10004; Finansowa - konsultanci oraz doradcy finansowi
&#10004; Pracownicy Badań Rynku i Opinii Publicznej
&#10004; Handel, Usługi,
&#10004; Studenci,
&#10004; BHP,
&#10004; MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.
Oferujemy:
&#8226;
pracę w dynamicznym otoczeniu,
&#8226;
indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy finansowym
wsparciu firmy,
&#8226;
wysokie wynagrodzenia,
&#8226;
finansowanie samochodów,
&#8226;
wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.
Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!
drb.pl/
Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres :pawel.krystkiewcz@drb.pl/
Proszę o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Lipiec, 2013  19:56

Identyfikator: 469440

Wyświetleń: 4054