Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn!

Olsztynek

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
Praca stojąca przy linii produkcyjnej w systemie 3-zmianowym,

Wymagania:
- sprawność manualna
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- dyspozycyjność,
- odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziana książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pełny etat
- możliwość przyuczenia
- premię
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie Cv z dopiskiem "OLSZTYNEK" lub kontakt telefoniczny pod nr tel:

7 9 1 - 1 2 1 - 6 7 7

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Sierpien, 2016  12:57

Identyfikator: 589264

Wyświetleń: 1659