Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego

Elbląg

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Czy wiesz, że:
- Browary Grupy Żywiec regularnie otrzymują nagrody "Doskonałość TPM" - Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Haineken;
- Browar w Elblągu produkuje takie piwa, jak: Specjal, Specjal Mocny, EB, Warka, Tatra, Kaper;
- Browar w Elblągu dysponuje nowoczesną linią produkcyjną, która jest jedną z największych linii rozlewniczych w Polsce. Linia produkuje 90 000 butelek piwa na godzinę.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - dla najlepszych pracowników istnieje możliwość zatrudnienia na stałe, a dla wszystkich pracowników Grupa Żywiec udzieli referencji
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od wyników pracy
- dostęp do opieki medycznej (pakiet medyczny Luxmed na preferencyjnych warunkach)

Zadania:
- obsługa wózka widłowego
- wykonywanie prac związanych z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych zgodnie z obowiązującymi zasadami
- wypełnianie rejestrów obowiązujących na danym obszarze
- wykonywanie prac porządkowych i dbanie o powierzone mienie

Oczekujemy:
- uprawnień do obsługi wózków widłowych
- min. rocznego doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
- aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
- dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w zespole

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ.
- wyślij cv na adres mail w tytule wpisując "MAGAZYN ELBLĄG"

Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Kwiecien, 2018  10:00

Identyfikator: 631905

Wyświetleń: 1581