Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Agent Salonu Komórkowego

Orzysz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dealer telefonii komórkowej PLAY &#8222;i4-Mobile&#8221; poszukuje firm, osób do poprowadzenia salonu komórkowego PLAY.
AGENT SALONU KOMÓRKOWEGO
miasto: Orzysz

Zakres obowiązków:
&#8226;pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych Klientów
&#8226;zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
&#8226;dbanie o standardy firmy
Wymagania:
&#8226;posiadanie własnej firmy, bądź gotowość do jej założenia
&#8226;wykształcenie min. średnie
&#8226;umiejętność obsługi komputera
&#8226;prowadzenie pochodnej działalności (mile widziane branże powiązane z tel. komórkowymi, sprzętem RTV, etc.)
&#8226;posiadanie własnego lokalu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
&#8226;współpracę w strukturach stabilnej i prężnie rozwijającej się firmy
&#8226;prowizyjny system wynagrodzeń
&#8226;możliwość rozwoju, szkolenia

W przypadku zainteresowania naszą ofertą i chęci uzyskania informacji szczegółowych prosimy o przesłanie aplikacji zgłoszeniowej na adres e-mail: rekrutacja@i4-mobile.pl/ z dopiskiem w temacie: "Agent (nazwa miejscowości)"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Pazdziernik, 2013  16:21

Identyfikator: 480998

Wyświetleń: 3461