Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca techniczno-handlowy

Olsztyn

Naszym klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma, dynamicznie rozwijająca się i działająca w branży deskowań i rusztowań, obecna w ponad 60 krajach całego świata.

Doradca techniczno - handlowy
Miejsce pracy: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie oraz podlaskie

Zakres obowiązków:
&#8226; realizowanie planów sprzedaży,
&#8226; nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na podległym obszarze,
&#8226; udzielanie klientom wsparcia technicznego,
&#8226; koordynacja zleceń,
&#8226; kontrola należności

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe budowlane,
&#8226; doświadczenie na stanowisku handlowca w firmie budowlanej,
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
&#8226; prawo jazdy kat. B,
&#8226; łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
&#8226; międzynarodowe szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju oraz awansu,
&#8226; profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
&#8226; stabilną pracę oraz system premiowy,
&#8226; prywatną opiekę medyczną,
&#8226; zatrudnienie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: izabela.grobel@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Lipiec, 2012  09:55

Identyfikator: 405320

Wyświetleń: 3356