Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog Produkcji

Olsztyn, OstrÓda, Lidzbark, Bartoszyce

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla pracowników z różnych branż. Szukasz pracy &#8211; pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie idealnego i uczciwego pracodawcę!
Dla naszego Klienta uznanego na rynku producenta konstrukcji stalowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:
TECHNOLOG PRODUKCJI
OBOWIĄZKI:
&#8226; Kompleksowe tworzenie technologii produkcji
&#8226; Standaryzacja procesów produkcyjnych
&#8226; Wyliczenia kosztów produkcyjnych urządzeń
&#8226; Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
&#8226; Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
WYMAGANIA:
&#8226; Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (technologia produkcji, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
&#8226; Znajomość programów CAD-CAM, MS Office
&#8226; Znajomość języka angielskiego
&#8226; Prawo jazdy kat. B
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Pracowitość
&#8226; Umiejętność pracy zespołowej
&#8226; Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym
OFERUJEMY:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
&#8226; Możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
&#8226; Ubezpieczenie grupowe
&#8226; Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej
&#8226; Przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje proszę kierować na adres rekrutacja@primestaff.eu lub pod numerem telefonu
514-766-761

Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561. W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Maj, 2020  12:52

Identyfikator: 684009

Wyświetleń: 2151